Pūkis dar

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Pūūūki, OPA PAAAA… Ir Pūkis opapa ant rankų, tada glėbin, priglunda pūkais kutendamas pasmakrę, sėdi ramiai, nespurda, nesistengia pabėgti, o padėtas atgal į narvelį jau visai ramiai sėdi ir pažindinasi – aplink katės, kvapai, garsai – reik sugert, pajust ir suprast kas įvyko – ryte dar sode, lauke, tada rankos į dėžutę ir va, jau čia. Čia irgi rankos, irgi katinai. O kaip bus toliau?Na, toliau Pūkiui pasaką turėsim sekti mes, po to Jūs, kažkuris iš Jūsų, kas norės pūkiško flegmos. Žinau, norėtumėt jei jam būtų dabar ne šeši, bet du mėnesiai – būtų pačiame kūdikiškame grožyje. Bet kūdikiai vienaip gražūs, suaugę – kitaip. Jau brandžiau, nors vis dar vaikiškai, taigi, kažkam patiks ir toks. Platus, didžiulis pažiūrėt, o jau pirštus panert tai įneri ir siaubas apima – nežinai ar išnirsi, nes pasiklysi tuose šiltuose, minkštuose, taip maloniuose klydinėti pūkuose. Visiškas atsipalaidavimas ir kitos mintys ateina, tiksliau, jos išeina, lieka tik GERA. Tai kam išeit?Galima pamedituot ir pailsėt nuo vakar ir nuo rytoj, tik su šiandien ir dabar, o Pūkis po savaitės jau murks kaip užsuktas tai geresnės muzikytės poilsiui ir nesugalvosi.
Vakcinuotas, nukirmintas, nublusintas, sučipuotas, po geros savaitės bus galima kastruoti, bet jau į namus tai, žinokit, jis dabar nori.
Beje, Jūs matot, nors neišturiu nepabaksnojus – jis balta papilve juoda nugara, bet kad tas jo pūkas net nejuodas ant nugaros, o pilkas , nueinantis iš juodo į baltą, tada iš balto į juodą.. puikus Pūkis.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633