Pulgosas

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Pulgosas. Nu kaip dievą myliu nesu girdėjusi tokio keisto vardo:)) Bet, matyt žmonės su fantazija, man patinka:)) Nors… mano duodami gyvūnams vardai irgi tokie, kaip čia pasakius, dažnai jų darbuotojai net atsiminti negali:)) Bet svarbu aš žinau;)
Gerai, vardas gražus – Pulgosas, šunius jaunas kaip mėnulis einantis prieš delčią, vos dvejų. Judrus, stiprus, geras, didelis, mielas, pažiūrėkit, tikrai mieeeelas. Jam reikia namų – teritorijos kieme, už kiemo, sodą apimančios ir įsiterpiančios į namus. Taip taip, Jūsų namus! O kodėl gi ne?Jei jau šeimos narys tai visur, ar aš neteisi?Draugas prie būdos?Čia jau joks draugas.
Taigi, jauna mėnulis ieškosi sau namų, jaunų šeimininkų ir t.t. Šiuo metu jis yra netoli Zarasų, taigi, patogu nuvažiuoti iš arčiau susipažinti zarasiškiams, kupiškėnams, kretingiškiams… Ne, ne, aš nesuklydau – Kretinga visai greta, juk kiek tos Lietuvos bėra, keturios su biškiuku valandos ir pervažiuota, visais gražiais rudenėjančiais kaimais ir keliais pasigrožėta, geografija vietinė prisiminta.
Žodžiu, jau praktiškai pervažiavom-atvažiavom kad ir iš pajūrio, lipkim, eikiva šuniaus kailio glostytava (:)) tikriausiai nepataikiau tarmėse pasiklydau, bet lai lieka, gal kam ir patiks;) )
861232962 – SMS ra6ykit bet kada, perskambinsiu, o jei norit gyvu žodžiu, skambinkit podarbinėmis valandomis, nuo 17 ir tada jau kol neatsakysiu;)