Puma

Kategorija
Išlydėti
Apie gyvūną
Puma. Išlydim, atsisveikinam…
Tai ne šuo. Tai – reiškinys:)
Apie 6 metų amžiaus. Su charakteriu. Šarpėjišku. Ką pripažįsta tai pripažįsta, o kiti neikit artyn. O ką jau myli tai myli ojeij kaip! Man ji labai panaši į egoistę:) Myli labai save ir ją turi mylėti, tada viskas gerai.
Taigi, maži vaikai namuose – ne. Svetimi irgi ne. Tai šuo, kuris karaliauja. Bet paniurkyti minkšta, niurkli,kaip aš sakau, daug laisvos odos, bet su oda problemų (odos raukšlėmis) neturėjus (tpfu tpfu tpfu). Pas mus jau pora metų. Vis dėl to jos egoizmo mylėti tik save, į kitus žiūrėt su nepasitikėjimu. O gal ji įtikėjo, kad jos namai čia, nes ne vienas ją myli ir popina, elgiasi kaip su karaliene. Čia, kaip sakoma, kaip save pastatysi, taip ir kiti žiūrės:)
Taigi, kas namuose neturit karalienės?O gal turit sąlygas jai?Įpratusi kambaryje, išvedama pavedžioti, kai geras oras ir visą dieną lauke ramiai prisegta prabūna – nei lojimo bereikalingo, nei inkštimo. Šunė tyli, netriukšminga, sargaudama neloja, jau greičiau iš pasalų kam klešnę pataisys.
Šarpėjaus mišrūnė, tik žemesnė, drūtesnė, gražiai nuaugusi.
Žinoma, sterilizuota.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633