Pupa

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną

Pupa nedidukė, kaip dažnai žmonės apibūdina tokį dydį – sako „kiemsargiukas“. :)) Na, man keistai skamba, bet tas terminas iš seniau, kai visi šunys būdavo savo vietose, prie būdų. Dabar tokie šuniukai būna savo vietose – greta šeimininkų. Kadangi pastarieji prie būdų negyvena tai šuniukai vadinasi irgi ne:)
Tai va, nors Pupa gyveno prie būdos, bet žinokit ji labai mielai gyvens su Jumis. Visi jie mielai renkasi gyventi kartu. Tiksliau, jie nesirenka, bet laukia kad būtų išsirinkti. Ir jau tiek daug jų, kuriems taip nusišypso laimė nuo būdos į kambarį, greta žmogaus. Jie visi tai mėgsta ir tampa laimingi.
Pupa sterilizuota, vyresnio amžiaus dama, apie devynių metų amžiaus, bet, kadangi maži mišrūniukai gyvena dažniausiai bent 15 metų, tai beveik vidurys amžiaus. Jauna, galima sakyti:)
Prieraiši prie savo žmogaus ir jau tada bus tik jo, svetimų ja nereikia, ant kelių nei viena nesikars, kaip savo akies vyzdį saugos savo naują šeimininką. Ir dabar ją visi vedžioja, prie ko pripratusi ir paglostom, bet neniurkom, ji žiūri atsargiai į tokias meilumo apraiškas iš bele kurio pusės, nes jai reikia savo žmogaus, tas tai galės niurkyt. Tiesiog ramiai paglostom, ji sutinka, neprieštarauja, priima. O jei vedžioti tai visada mielai ir su bet kuo. Kompanija tokiu reikalu nėra svarbi:)
Vyresnio amžiaus žmogui, kuriam nereikia liuoksinčio, šokinėjančio ir vietoje nenustygstančio jaunučio šunelio tai Pupa pats tas.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633