Pupa

Kategorija
Šunys
Apie gyvūną
Pupa miega ššššš… Pupa Uoga Razinkėlė kaip uogelė lelijėlė. Biškiuką padainavau, susirimavo, bet dainavau tyliai tai tikriausiai nepažadinau:))
Pupkė jauna šunė kad juos kur bala ir kažkaip užsisėdėjo net nuostabą kelia tokis reiškinys, bet laiks nuo laiko užklumpa reiškiniai ir paaiškinimo čia nerast – tiesiog yr taip kaip yr ir viskas. Kol kas namų netur. Nors šiaip tur viską ko reikia, kad staigiai rastų – jauna?Labai – apie 8mėn. Sutvarkyta?O, taip, viskas sutvarkyta, taip sakant, dokumentai išrašyti, visa padaryta pradedant nuparazitinimais, ir baigiant sterilizacija tai ir didžiausiam tinginiui tik pirštu pamot – NORIU ir prašom, yr. Pupa, apie 8kg svorio, šunytės stirnytės tipo kai būna kojelės ilgesnės, bet plonutės, pagal stirnų madą, kailiukas minkštas, švelnus, vos ilgėlesnis, bet ne toks ilgas kad kudlas kirpt reikėtų tai pas kirpėją vaikščioti irgi nereiks, susitaupys, beje, makiažas, matot, irgi permanentinis, tai jau dėl grožio stengtis nereikės jokiame jos gyvenimo tarpsnyje – graži ir žavi bet kuriuo paros metu – ar einant miegoti, ar iškart tik pakirdus ir akutėmis jau žybsės, užsimiegojimo pėdsakų gali neieškoti -nerast.
Tvarkinga, paklusni, rami, miela, meili, bendraujanti, prieraiši ir paskutiniu metu dar ramesnė, nes reikia tyliai jai įlindus ką nors sugraužti arba apgraužti. Kaip sako jos laikina globėja Dalia, jei jau tylu tai eik ieškot, jau kažkur čiulką susukus iš užtiesimo ir skylutes gamina – kompostiruoja pvz. pagalvėlę:)
Na, žinot, kol išauga iki metų ar pusantrų tai dažnas mėgsta lindėti i ką nors nelabai leistino daryti, pvz., skyles sopkėje. Reikia neleisti ir atleisti, ką čia labai padarysi, dantukai juk auga, niežti kaip kad mums pirštai kartis niežti kokį zbitką kam iškrėsti. Tai va.
Vis dėl to manau, kad ji ką nors apkerės ir pakerės, užburs ir bus paskambinta jos globėjai ir paprašyta leisti Pupai į kitus, nuolatinius namus keliauti.
 
Globėjos tel.: 861828686
 
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633