Pupsytė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Pupsiukas ir nei čia vardą galvot, nei pačiam ką galvot apie bet ką, nes tiesiog trinktelia smegenysna ir sėdi apkvaitęs. Ir dar postą turi rašyt. O ką čia protingo parašysi kai, pažiūrėkit kokio žavumo šunelytė… 3 kg svorio. Jaunutė, apie metų amžiaus. Tai pupsių giminės ir žodynas išsęko.
O kailis?Jūs ne į spalvą žiūrėkit, Jūs pažiūrėkit koookio minkštumo vatinis kailiukas! Tankus tankus vatos suveltukas visai nesusivėlęs, bet kad tik taip išeina aprašyt – v a t i n ė.
Nu žodžiu, kai kam pasiseka, kaip kad pavyzdžiui, žmonėms, kuriems vis dievs numeta prie namų šuniuką ir dar tokio grožio. Ir jau ne pirmą. Tai greičiausiai jau ne dievs čia taip nusprendęs, jau čia kita asaba nagus prikišus. Žmogus. Nors, irgi, koks jau čia žmogus kai taip elgiasi… liūdna.
Tai va, jau keletą šuniukų šitaip žmonės priglaudę jau negali dar ir šio, kad ir koks pupsiukas, pasilikti visam. Tai ieškomi namai. Švelniai, meiliai, grožio bele kokio ir žaismingai mažulytei, kuriai, apžiūrėjus žinovui, gal pasirodys kad ir metų nėra.
Skambinkite tiems laimingiesiems žmonėms, kuriems vis „sekasi“ ir šįkart Jums pasiseks tikrai labiau – turėsit viso kvartalo susižavėjimo objektą – mažulytę pupsių veislės pupsytę:)
Šunytė 868934611 (Sriubiškių k., Pandėlio sen., Rokiškio r.)