Pušelė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Aha, Pušele, gerai, kad priėjai, dabar apie Tave, gerai įsižiūrėk – visi šie internautai dabar apie Tave sužinos, pamatys, nusišypsos, pagalvos kokia tu miela, gražutė ir gal būt dar pagalvoję nuspręs, kad norėtų su Tavimi dalintis tuo ką turi – namais, prigludimais, kalbomis ir mintimis. Katės tikrai kalba mintimis, jas siunčia ir priima, tik kad mes paprastai gyvenam jau ne čia, bet ten – ekranuose, tai sunkiai gaudom kitas bangas, gyvas, siunčiamas per akis.
Pušelė va siunčia Jums linkėjimus. Geriausius. Kitokių ji ir nežino esant. Nesvarbu, kad kaip ir turėjo namus, bet, nenoriu teisti ir neteisiu, jau neturi. JI nepyksta. Ji priima.
Pradėjo šlubčioti, krivuliuoti eidama, žmonės išsigando ir grąžino. O reikėjo tik padaryti tyrimus.
Padarėm – kaulai buvo liaudiškai tariant, be tankio. Kaip ir kaulai, bet kaip ir į tą pusę, kad gali jų ir nelikti kaipo tokių, lūžinėjantys ir nykstantys. Taigi, jai skaudėjo, kojytės klaipėsi.
 
Bet dabar, jau antras mėnuo baigiasi ir Pušelė neatpažįstama – gydymas vaistais ir geras, kokybiškas maistas ir mažulytė, dabar apie 4mėn. amžiaus apvalutė, minkštutė, trumpučio, švelnučio, tankaus, prigludusio kailiuko katytė dūksta, laksto be skausmo ir gailaus miaukimo, nes jaučiasi visiškai sveika.
Po savaitės vešim pakartotiniam rentgenui.
Ar reikės ateity vaistų? Nežinia. Gal. O gal nereikės. Ji augantis organizmas ir gal išaugs. Nežinom. Bet juk iš tiesų tai mes nieko nežinom kas kada sirgsim/nesirgsim, gyvensim tiek ar aniek, žodžiu, žinom kas dabar ir čia. Ir priimdami augintinį, nesvarbu kokio amžiaus būtų, mūsų galvojimas, kad imu jauną ir sveiką, vadinasi jis niekada nesirgs ir pan. tai yra tik mūsų galvojimas. Susideda kaip susideda. Todėl tiesiog priimam ir džiaugiamės ką gaunam.
Tai gal ir Pušelė ras namus net žinant kad gali reikėti vaistų?Na, kaip kad bet kuriam. Jiems ar mums.
Ilga pasaka, gal net užmigot:)
 
Bet jei galit prisidėti prie Pušelės rentgeno (buvusio ir būsimo) tai būsim dėkingi visiems neužmigusiems:)
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633