Rainiukas

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Kad Jūs žinotumėt, kaip jis bijojo… ir kaip jis norėjo saugumo, artumo, šilumos ką ir pajuto per glostymą ir priglaudimą… Jis tiesiog susileido, užsimerkė ir jau jautėsi kaip atsipalaiduoja buvę įsitempę, dar prieš akimirką priešinęsi raumenukai.
Bus laaabai meilus katinukas. Jis taip skubėjo apsidžiaugti, kad jis glėby, kad aišku, kaip jis norės žmogaus draugijos. Ne iš pirmos akimirkos. Dar dabar pašnypštaus iš baimės, bet jau galima imti į rankas, tiesiog būtina imti ir glostyti, nes jis pavargo būti įsitempęs, jam reikia Jūsų, reikia atsikvėpti, nurimti ir pažaisti.
Kūdutis, ilgomis galūnėmis, ilgu kūneliu, už brolius seses vos ne pusiau daugiau ištimpęs, nes bus diiičkis katinas! Dabar jis mažuliukas, apie 7-8sav. tik jau timpstantis į paaugliuką. Grožio… odievai, tie rainumai, tos akytės, tos ausytės ir tas troškimas jaustis saugiu ir laimingu.
Jis su sesėmis ir broliais vet klinikoje, laikinoje globoje, ten kur yra vietos pralaikomas, nes mes globoj tiesiog netelpam.
Vet klinika dirba kasdien nuo 9 iki 20val šeštadieniais nuo 8 iki 16val, tel pasiteiravimui 868678900, jei bus užimta skambinkit man, sureguliuosiu;) 861232962
Dabar bus nukirminti nublusinti, čipuoti, vėliau padėsim jei reikės pasirūpinti jų sterilizacijomis.