Rainoji su rusvumais

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Net nuostabu kaip ji taip sėdėjo pora savaičių ir nekrutėjo, o valgė tik tiek, arba tik tolei, kolei ją glostei. Tiesiog. Nevalgė ir nors tu ką. Glostai glostai – snukutį į maisto indelį įkiša ir pradeda kramsnoti. Pirmas dienas (po to kai jau pradėjo) nedaug, nedrąsiai, o po to vos davus ženklą, t.y. palietus galvytę, tiesiog puldavo ant maisto:) Na, o po gero mėnesio, štai, aikšto netgi palaida, susipažino su kambariokais ir labai gerai jaustis pradėjo. Apvalaina, tikra matrona su gražiais rudais rainumais ir dar rusvumais ant galvutės, dideliausiomis, apvaliausiomis akytėmis. Tik fotoaparato labai bijojo, jo skleidžiamų garsų ir žiūrėjo nekrutėdama, užmiršusi mirksėti. Tik nuleidi fotoaparatą ir lenda iš guolio, ima trintis apie kojas.
Jau pilnai suaugus, subrendus ir labai tiktų vyresnio amžiaus žmonėms, arba tiems, kuriems nesinori anksti rytais keliančio jaunimo ir lipančio sienomis iš begalinio džiugesio gyvenimu, ši jau apie to tikrai nedarys, leis laiką ramiai su jumis arba su minkštu pleduku. Na, visaip kaip Jūs:))
Beje, čia katė ir spintelės. Iš tos pačios kompanijos, jei skaitėt, atsiminsit.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633