Rikis

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną

Rikis. Tipiškas laikiukiškas charakteris, būdas ir elgesys, ir norai, ir draugiškumas, ir energija, ir judrumas. Jis toks visoks ir vienas visame tame. Draugystės, bendravimo, bėgimo, veržlumo, aktyvumo, nenuilsimo nei dabar, nei paskui, tik lėkt, kvėpuot, stebėti, uostyt, pažint susipažint, aplėkt ratą, antrą, trečią ir, atleiskit, praleisiu keletą skaičių – dvidešimtą:) Tiesiog lakiot!:)
Ir glaustis – vaikšto ir priglunda prie kojų, kelia galvą, žiūri į akis. O jo akys tokios netipiškos, galvos forma kaip kolio labiau. Meilus ir mielas, jokio piktumo, nepasitenkinimo. Bet jau laisvės tai reikia pastoviai, voljere tokio neuždarysi, o jei uždarysi neliks laimingas, o jei neliks laimingas tai juk žinot ką šunys daro?Rengia koncertus. Todėl Rikiui namai tik sodyba, vienkiemis, aptverta teritorija būtų tiesiog super ir būtent tai ko jam reikia kad turėtų kur lieti neišsemiamą savo kad ir kokių keturių metų, bet nesibagiančią energiją.
Rikis fainuolis lekiantis net šlubtelėjimų nelabai jaučiasi ir jo viena nuo gimimo nedasivysčiusi (vos trumpesnė ir minkšta, tarsi pėdutę nelaikytų kaulas) užpakalinė koja jam nesukelia nei menkiausio diskomforto.
Rikis kastruotas.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633