Rouzė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Rouzė. Ūgiu, stambumu kaip penkių mėnesių kačiukas, kaip paauglytė. Smulkutė, kūdutė, tik pūkas gelbsti kad neatrodytų dar mažesnė. Rouzė pilnai suaugusi, subrendusi, kaip sakom, susitupėjusi. Su ja jau tik rami, tekanti kaip miškelio upeliukas draugystė. Jokių šniokščiančių krioklių, gurgėjimo per akmenis, verpetų ir lėkimo. Ramiai, lygiai, šviesiai.
Sėdėjo ilgai ir vis dar sėdi savo namelyje, net maistą padedam po nosiuku kad tikrai pavalgytų, o nelendant toli iš namelio ir šilčiau kauliukams lengvais tarsi pažadai pūkeliai padengtiems. Iš pradžių bijojusi, jau apsiprato ir mielai priima glostymus, ant rankų sėdi tyliai, kad nenugąsdintų ir nepaliktum jos vėl vienos. Glostoma įsimurkia ir jauti fizinį skausmą kai turi kelti ją atgal į jos namelį ir palikti. Norisi sušildyti. Pažadėti, kad ji tikrai pavergs kurio nors širdį. Kad daugiau neteks lindėti vienai dienų dienas.
Atėjusiai prieš metus į vieną nuošalų kelių trobų kaimą jai pasisekė, kad vasaras ten leidžianti sodybos šeimininkė buvo gailestinga ir pamaitino, nevijo, o tuoj atsivedus mažylius kačiukus, pasirūpino, kad jais pasirūpintume, kad pagautume tada dar rankomis nepagaunamą Rouzę.
Dar iki tol jai nutikusi trauma nutraukė galiuką ausytės ir paliko Rouzę be akies. Laimei, tik be vienos. Kita tokia graži, nes vienintelė, nepaliko jos be šviesos.
Rouzė nekelianti namuose problemų, įnešanti tik saulėtos savo kailiuko spalvų šviesos ir mirgesio, tik pojūčio, kad esi tik žmogus, bet gali tiek daug, kaip dievai, suteikti apleistam gyvūnui saugų ir sotų gyvenimą. Iki pat pabaigos.
Rouzei apie 8 metai, ji sterilizuota, čipuota ir visa kita.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633