Rožytė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Rožytė. Jau tokio meilumo, jau tokio bendravimo troškimo! Kad mums tokį troškulį viskam ką mylim gauti! Rožytė siekia ir pasiekia jei trūksta ūgio pasilipa, ant kupros užšoks, koja palips ir gaus. Kaip sakoma „Belsk ir bus atidaryta“, tai va, ji žino.
Paimta iš mūsų mažutė katytė ir grąžinta apie metų laiko, nes, nepatikėsit, agresyvi katė! Jau net nežinau ką pasakojot, sakėt, ar kad drasko/dreskia, šoka/puola, bet kažkas tokio baisaus jei net grąžint į globos namus grąžinot. Tipo, netikusi katė, imta iš Jūsų tai va, šekit atgal. Glumina žmonės. Einu pas kates, glostau šunis.
Einu pas Rožytę ir apsiginti neina nei vienam įėjusiam, bet ne nuo agresijos, o nuo noro bendrauti, garsaus visur persekiojančio murkimo, griuvimo po kojomis, besišypsančio snukučio ir nepaliekančių akių. Kol esi kambaryje kur siekia jos žvilgsnis tol jauti įsmeigtas žalias jūras ir jauti jos ilgais ūsais perduodamus mrrr virpesius. Gera kai esi toks ypatingas kai dėl tavęs ir dėl tavo rankų prisilietimo alpstama.
Metų. Sterilizuota ir visa kita. Apvaliaakė ir apvaliašonė meilybė.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633