Rožytė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną

Rožytė. Benčio mama. Pati dar visai jaunutė, vos dviejų metų šunelytė. Mielumo, gerumo, švelnumo, paklusnumo, kuklumo ir ko čia dar?… na, visko, kas susiję su šiais apibūdinimais – įsikūnijimas. Viskas viename. Gera bele kam bele kaip ir bele kada. Miela miela, švelni, atsidavusi tam žmogui nors ir kažin ką patyrusi.
Jau sterilizuota, jau pradėta socializacija. Ir labai sėkminga – šunytė šiandien sudalyvavo mieste vykusioje šiemų šventėje ir jau labai neblogai pasirodė – po keleto valandų jautėsi jau visai drąsiai ir į mašiną grįžo ne prie žemės prisispaudusi iš baimės ir streso, o pakelta uodegėle ir daugmaž visai normaliai. Labai greitai mokosi ir pratinasi priimti žmogaus rodomą švelnumą, įtariam pirmą kartą savo gyvenime laiminga vartėsi greta mūsų ant žolytės ir mielai leidosi visiems ją glosčiusiems vaikams pilvelį kasyti, kalbinti ir kedenti ausytes. Jai tas buvo malonu kaip ir mažiesiems.
Rožytė tipiška šeimos šunytė. Draugaus ir su kitais šuniukais, su katėmis, su vaikais, su kaimynais ir su visais, kas bus su ja draugiški.
Laukiam jai gerų namų.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr…