Rudutis

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną

O, sako, šunytis mėlynomis akytėmis! Jos šviečia iš tolo, tik tas žydris ne jo akių spalva, o jo akių ligos. Rudutis visai nieko nemato, bet iš tikrųjų tai viską mato vidumi – jaučia ir tik dar stipriau tuo viskas matosi.
Rudutis labai nori bendrauti, be galo trokšta žmogaus, glostymų, glaudžiasi, lipa ant kelių, gulasi, deda galvytę – glostyk. Mažutis, smulkutis, labai aktyvus, nenuilstantis, judrus, daug ir ilgai gali eiti, bėgti, juda kruta visai nepavargsta. Ir mieste, šventėje jis puikiausiai jautėsi, geriausiai orientavosi, visai nebijojo, visų glostymus mielai, lengvai ir meiliai priėmė. Dėmesys jam tinka!
Kai rudenį jį paėmėm tokį baisiai atrodantį, sunkiai besiorientuojantį, lėtą, sušalusį, išbadėjusį vien kaulai ir skūra, atrodė, viskas, nedaug jam gyventi – visiška senatvė, visiškas išsekimas, viskas visiškai blogai. Bet va, atšilo, atsivalgė, atkuto ir prakuto – judrus, mielas ir pasirodė visai nesenas, jam kokie 7 metai mūsų Rudučiui.
Dar turim vilties, kad kažką šis mielas, draugiškas šuniukas vis dėl to palies taip stipriai, kad pamatys jį ne akimis, o širdimi.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr…