Rūkas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Šiandien važiuodama pro Ruklių k. Vaida pamatė pakelėje, beveik ant važiuojamosios dalies sėdintį šuniuką. Prieš ją važiavusi mašina, sako, vos jo nepartrenkė. Sustojusi mergina pasikalbino iškart į šalį paėjėjusį šuniuką, pamatė, jog jis neprimina priekine kojyte, laiko ją iškėlęs. Šuniukas prisileido ir ramiai sėdėjo kol ji skambino, o paskui lakdama kol atvažiuosim, rinko prikibusias erkes. Dar nuėjo paklausti į greta esančią sodybą ar nežino kieno šunelis. Nežinojo, tik pasakė, kad jis čia sėdi jau kokios trys dienos…
Mažutis, storo takso dydžio kudlius, lai bus Rūkas vardu, jaunas, gal 2-3 metų šuniukas, gerutis, mielas, ramus. Ir greičiausiai buvęs kilpoje. Kojytė buvus stipriai užveržta, jo sužeista lūpa gal būt dėl to, kad pats iš kilpos išsivadavo?Na, čia spėjimai, žinoma. Bet kojytė tikrai jei dar kokią dieną taip negydyta, būtų ir gangrena prasidėjus.
Po apžiūros suleisti vaistai, po dienos vėl pas gydytoją žiūrėti ar kojytėj nesikaupia pūliai.
 
Ačiū, kad padedat mums ir mes galim padėti jiems. Be Jūsų to negalėtume…
 
Dalinkimės, gal vis dėl to šunelio ieško?
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633