Ruta Faraoninė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Ruta Faraoninė. Jau rašiau apie ją. Ir kas nuostabiausia, kad ji kažkam taip krito į akį, kad atvažiavo būtent jos. Ir nepasiėmėt. Aprašiau, kad ji dabar visai baikšti, nors į rankas paimama, bet reikės laiko kol taps Jūsų ir tik Jūsų. Bet pabūgot. Kartą jau turėjot laukinukę, dėl kurios nepavyko, nepriprato, gaila, ne aš bendravau su norėtoju, neišgirdau kiek laiko pratinotės. Gal dar buvo vilties, bet ją per anksti praradot?Nors žinau kad būna kietų riešutėlių, nepasiduodančių iki tokio laipsnio kad taptų rankinėmis, tačiau, daugelis mūsų žino ir turi namuose karalaitę/į, kurie ant rankų net laikomi naminiais/kambariniais nėra imami ir ateinantys prisilietimui gal būt tik vienam glustelėjimui tik tada kai patys nori, bet mums tik dar didesnis džiaugsmas – „Jis priėjo!“ 🙂 Na, mes skirtingi, vieniems gana vos vos, kitiems reikia didelio kąsnio užpildančio vienu ypu visą burną:)
Bet gl Ruta nebūtų tas atvejis kai po metų ir tik glustelt?Juk nepamėginęs nesužinosi. Gyvūnui vis viena geriau turėti galimybę pamėginti nei jos taip ir nesulaukti. Tai labai labai gaila, kad nepamėgino. O katytė karališka, kaip rašiau:
 
„Didžiųjų kačių. Kai snukutis ilgas, masyvus ne į plotį, o į ilgį ir net pačiame jaunume, kaip kad Ruta dabar yra, gal apie 6 mėn, amžiaus, bet jau stambi paaugliškai ištimpusi į visus galūnių ir uodegos ilgius, džiunglių katės pavidalo. Tikriausiai tokios buvo Egipto faraonų katės – masyviai ilgos. Ir jei spręsti iš snukučio tai labiau katinukas nei katytė tik žvilgsnį metus. Graži. Kas supranta kačių grožį kitaip nei pūkiškai. Spalvos labai gražios – pieniškai dūminė su vos vos rusvo kur ne kur tiek, kad vos vos, pasteliškai išmetyta. Visa subtilybė. Irgi vardas gražus būtų – Subtilybė. Bet ilgas, likim prie Rutos.
Baikštoka, ant rankų imama, bet jai baisu, jai reikia laiko daugiau nei dažnas mūsų kantrybės turim. Kas jau čia su kantrybe žaidžia kai viskas vienu OPA paspaudimu ir jau kitas langas, kita info, dar kitas, dar kita, viskas tik per OPA ir jokio laukimo. O čia tiesiog ramaus, kaimiško palaukimo reikėtų, neskubėjimo ir reikalavimų nekėlimo. Tai kas turit kantrybės galit faraono katę ir auginti. Bus graži, bus miela, bus Jūsų namų.
Apie 6mėn., sterilizuota ir visa kita. Ruta.“
 
Tai va, aprašiau rodos tada irgi aiškiai, dabar pakartoju, nes vilties man neišmušt, aš už juos ir dantim, ir nagais:))
 
Ir matot, pridėjau prie jos savo beveik niekad nenusiimamas akmenukų apyrankes – labradorito ir saulės akmens, beje, labradorito atmainos, padarytas specialiai man (atleiskit, negaliu nepasigirti!:) ), na, dėl gyvūnų iš tikrųjų, nes su Džiuljeta jei ne gyvūnų globa ir nebūtume susitikę ir aišku ji man nebūtų jų ir suvėrusi – ačiū dar kartą, Džiuljeta!:)
O jas prie Rutos pridėjau, nes spalvos – nei pridėt nei atimt – abi katytės kailiukyje – persipynę ir susipynę. Argi ne karališka!?
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633