Ryžiukas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Čia ryžiuko skelbimas, pasakojimas apie abu, abiems tinkantis:
Gražutis veidelis ir nagiukai jeigu ką, apvalios akutės, stačios ausiukės, rainai šviesiai su smėliniais paspalvinimais – nu pasaka, katytė, ane?;)
Neapsigaukit, minėjau nagiukus. Ne tai kad pikta, tikrai ne, tik kol kas neis ant rankų, nesileis paglostoma, kol kas pratinsis prie žmogaus per atstumą. Tas atstumas kokį mėnesį, tada apsipras, kad jai po akimis šmėžuoji, kad kis kis kis įkyriai, bet skaniai pateiki, su konservukais paserviruoji ir jau pradės atitirpti nuostata, kad žmogus tai baugus siluetas, nuo jo reikia bėgti ir slėptis.
Laikas ją įtikins viskuo. Ji turės kantrybės su tavim, tu turi turėti būti nusiteikęs kantrybėje iki ji pripažins ir leisis prisipratinama. Taip, maždaug už mėnesio jau būtų didelis progresas kai galėsi pasakyti, kad taip, katytė jau bus tavo, jau jau paliesi, paglostysi ir viskas eisis tik geriau ir geriau, kasdien po žingsnelį į priekį.
Tas pats arba labai panašiai pasakytina apie ryžiuką. Jis, tiesa, švelniau nusiteikęs, matyt, ir bus meilesnis už sesę, bet pratinimasis bus toks, iki pirmų šalnų;)
Šiuo metu viskas dėl jų padaryta, vėliau, kai bus kokių septynių mėnesių jų sterilizacija pasirūpinsim, o dabar šiems apie 3,5mėn. amžiaus katiniukams ieškomi geri namai, kantrūs, supratingi, katiniukus prisipratinti norintys žmonės.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email