Ryžiukas

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Čia kantrybe pasižymintiems ir tikintiems o gal būt netgi žinantiems, kad bailiukai – baikštukai ir netgi laukinukai (tie, kurie iš tolo pamatę jau šnypščia gąsdindami, kad prie jų neitumėt, bet prisiartinus pabėgantys), per tam tikrą laiką tampa savais, jaukiais, mielais, meiliais, rankiniais. Tik jiems reikia duoti laiko. Leisti gyventi namuose, pasirūpinus, kad turėtų WC, vandens ir kasdienio maisto, dėl visa kita – meilinimųsi ir glaustymųsi prie jų nepristojantys ir nesitikintys. Viskam savas laikas. Viskas ateina kai tam pasiruošia jie ir būnat paruošti Jūs.
Taigi, čia ryžiukas broliukas ir ryški, tamsių atspalvių, trisplvė sesutė. Apie 4mėn. amžiaus. Baikštukai laukinukai, kuriuose dabar įmanoma paglostyti tik kai jie narve, juos paleidus jų nepaglostytum, nes tiesiog jų nerastum – jie slapstymosi ir dingimo meistrai. Bet pavalgyt ir wc reikalų atlikti jie tikrai ateis. Naktį. Kad netrukdytumėt.
Kai pripras bus keliolika kartų saldesnis jų meilumas, išlauktas:)
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633