Sagutė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Sagutė. Rankomis dar neliečiama. T.y. nenoriu pasakyti, kad jos negalima liesti, tačiau noriu pasakyti, kad ją ne taip lengva paliesti, nes reikia prieiti prie jos tiek, kad pasiektum, o ji tam pasiruošusi ir, kadangi, buvusi begalinio baikštumo, tai iškart pasišalina. Jei imsi gaudyti supanikuos ir jau tada skraidys. Paliesti įmanoma, pasigauti irgi, bet tik daugiau gudrumu ir sėkme remiantis – reikia užtikti ją kampe arba nežymiai į jį įvaryti. Tada galima paimti, nesuvalgys, akių neiškabins, tačiau taip, ji laukinukė, vis dar. Nors, palyginus kokia buvo prieš pusę metų tai dabar jau perpus ne tokia. Tai va, kokie jie būna kai kurie katinukai – persipildę begaline baime. Dažnas iš jų po tam tikro laiko virsta į begalinę meilę duodantį, tačiau pagrindinis reikalavimas iš mūsų – kantrybė. Jei jos pakanka, tai viskas stojasi kur ir turi būti – į vietas, greta mūsų:)
Jaunutė, metinukė, smulkutė katytė. Ar ras namus?Na, priklausys nuo jos sėkmės ir Jūsų dalinimosi – reikia dalinti taip, kad surastų. Padarykim tai!:)
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633