Semeris

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Semeris – siamo mišrūnas ir dar ilgo plauko, jau gražus tai gražus žydraakis, o dar, va, žiūri į kamerą, šypsosi taip ramiai kaip žinodamas – fotografuoja, reikia gražiai atrodyti. Jam apie trys metai, nekastruotas, bet toks naminis, nesibadziojantis. Ir Gytė, apie penkių metų sterilizuota miškinė, bet irgi naminė katė, nesvarbu, kad pavadinau miškine, dėl kailio – raino ir ilgo ir dėl charakterio, kuris iš nuotraukos šviečia, net atskiro paaiškinimo nereik – miela, gera katytė. Įpratę išeiti į lauką kada nori ir namuose, prie žmogaus, meilūs abu. Aišku, būtų tiesiog nenusakomai gerai jei tokie kartu susigyvenę ir toliau kartu galėtų, vienus namus rastų, vienas duris, pro kurias kasdien kartu išeiti galėtų. Tačiau, suprantu, ne visi krūvomis ar po du katinus imti nori, dažnas net nustemba, kad taip galima, o kai tokią mintį kas pakiša, iš pradžių atmeta, vėliau prie jos gal ir sugrįžta, susimąsto ar taip galėtų būti ir kodėl taip galėtų būti. Ir gal kas kelintas supranta, kad būtent ir geriau yra kai namie ne vienas lepūnėlis, kai yra bent du, tada jiems geriau, nes bet ką daro kartu, ne tik žaidžia, bet ir pasaulį tyrinėja, ir pasikalba, ir pasitaria ką daryti arba nedaryti. Kai yra žmogus šalia visą dieną, tai tiems, žinoma, bepigu, tokie katinai dar ir po vieną gali, nes žmogus kompensuoja, su juo galima irgi ir pasitarti ir ką padaryti, o kai žmonės į darbus, tai, pagalvokit, kaip tada gyvūnui?Na, žinoma, didžiąją dalį dienos katės pramiega, bet tos, kurios gali į lauką išeiti, tai juk visas aplinkos tyrinėjimo darbas daug sėkmingesnis kai draugas prie šono – ir kur pelę pagaut, ir kur voras apsigyveno muses zyzina, ir kur paukštukai dažniau nutupia (oioi!, šito nesakiau, šito nei iš tolo! Prašau!), bent jau stebėt galima ir stebyklų vietomis pasidalint galima, žodžiu, dviese, šiaip ar taip, yr geriau, sutikit su tuo.
Tai va, abu ieškosi namų, nes liko be šeimininko. Jie Švenčionėliuose ir tik geras žmogus kasdien keletą kilometrų iki jų namų sukaria kad pašerti ir pasilabinti.
Dėl katinukų skambinti tam žmogui tel.: 861014454
O jei reikės kur katinukus pavežti tai sakykit, tikrai pavešim, vežimas ne problema, namus rasti, štai kur problema. Ar jau nebe?Jau ėmėt ir apsisprendėt?..
Čia Semerio skelbimas: