Serdžio

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
MMM Serdžio! Mmm vasara! Praėjusios vasaros foto, bet Serdžio tas pats. Ateis kita vasara, Serdžio, tikiuosi, pagaliau išeis iš voljero ir turės namus namuose, su žmogumi, kartu ir nereikės ištisai blaškytis puolant prie grotų vos pajutus visuotinį sujudimą – ateina, Jis ateina! Kas?Žmogus. Tiesiog žmogus, bet kuris, tas kuris paduos valgyti ir kuris, taip norisi, beprotiškai norisi išbėgti į lauką, išuostyti visus kvapus, visus kampus, pamatyti aplink kas vyksta, kas skrenda, kas zvimbia, kas teška ir kas tiesiog sklando ore – laisvės. Eiti, bėgti, gulėti žolėję, nubėgti pasiuostyti su už tvoros gyvenančiu gentainiu, sekti akimis po kiemą vaikštančius žmones ir jaustis laisvam būti savimi, būti gamtos dalimi.
Serdžio. Kažkaip niekam neužkliuvo – vos per didelis į namus (na, ilgos kojos, svorio ne per daugiausia, bet… ), per gražus į voljerą, net nepanašus į sargą. Nors sargauja, bet daugiau gal sąlyginai, nors, savus namus ir savo teritoriją turint gal ir visai normaliai aplotų, nepriimt svetimų?..Tai va, ir sėdi, stryktelia ir laukia ateinant.
Apie 3-4 metų, apie 15-17 kg svorio, galva vos virš kelių.
Staigus, judrus, energingas, greitas.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633