Siama

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Jie nulipa. Anksčiau ar vėliau.
Siama nulipo, reikėtų sakyti, vėliau, tai yra po dviejų metų:)Na, žinot, pasikartosiu, bet pas mus kitos sąlygos – katės gyvena kambariuose vienos, nors ne vienas atvykęs ir susijaudinęs sako, kad jei galėtumėt visus pasiimtumėt, o aš visuomet paraginu pas mus persikelti, nes taip paprasčiau, ir gyventi, bet dar nei vienas neapsigyveno, tai katės vis dar globos namuose priverstos gyventi vienos. Be žmogaus. O tai reiškia, kad ir socializacija laukinukių, baikščių katyčių vyksta vyksta žymiai lėčiau nei taip būtų namuose.
Tai Siama nulipo nuo savo lentynų po dviejų metų, o namuose jai apsiprasti užtektų kokio pusmečio. Skaitykit dar kartą iš pradžių ir įsidėmėkit, kad po to kai paimsit ir praėjus trims mėnesiams vis dar negalėsit jos paglostyt, nesakytumėt, jog manėt, kad viskas bus greičiau. Joms reikia laiko kad patikėti. Bet užtat kai patiki, tada malonumą patirsit keliskart didesnį nei turėdami lengvą variantą – ant kelių nuo pirmos akimirkos besikariantį gyvūną.Tiesiog įvertinsit labiau.
Pati pagaliau priėjo, atsisėdo už pusmetrio ir stebėjo kaip glosčiau kitus katinus. Jau jai parūpo žmogus, jau pradeda „eiti į kontaktą“. Bet rankomis tikrai nesileis liečiama, tik prieis, kad pabūti kartu. Na, tai labai labai daug. Jaučiausi labai pamaloninta:)
Sterilizuota, žinoma.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633