Siama

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Tai kas dabar yr?Ar Siama nepakankamai graži ar Jūs nepakankamai suaugęs, kad norėtumėt subrendusios, ramios katės namuose kad neštų ramų buvimą, nedūkimą nuo ankstaus ryto, o miegą greta iki tol kol Jūs trūnijat, tada kartu slinkimą apsimiegojus į virtuvę šaldytuvo kraustytų, tada Siama prausis prie dubenėlių, Jūs jau gal ir vonią būsit pasiekę kad ir apgraibomis, nesiliaudami žandikaulius žiovuliu mankštint, bet jau šiaip ne taip miegui neišėjus ir smegenims neprabudus nusiprausit ir kavą gersit nors vis dar apsiblausę nuo gyvenimo neteisybės – sugalvotos darbinės veiklos, o Siama jau ant kelių prigulus nagus tvarkysis Jums gal net nejaučiant, nes vis dar OjaatusKaipDarPrigulus…
Tai va, čia draugė, jau nemėgstanti mažų vaikų šurmulio, Jus pasitiks kasdien pareinančius, šildys šoną ilsintis ir bus ramus buvimas ramus buvimas ramus…. užmigot?Nu va! Tai pabudę užsukit Siamos – suaugusios, ramios, santūrios, bet iškart prisistatančios kelius šildyt, jau sterilizuotos ir visa kita.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633