Siemkutė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Realiai tai Siemka atrodo kaip pirmoje foto – mažas 5kg sveriantis spirgiukas, tik kitose foto dičke rodosi, nes fotografuojant visada taip, išdidina foto.
Siemka tavarkinga, miela, meili, gal pusantrų metų amžiaus Džeko Rassselo Terrrrjerė:) To kraujo tikriausiai tikrai turi, ji visur kur paviršiai, visus pasiekia. Palangė paviršius?Paviršius. OPLIA! Ant palangės. Suolas paviršius?TAAAIIIP! OPLIA! O! Ką aš matau??Kurmis rodos ruošiasi lįsti lauk, jauč jau koks metras iki žemės paviršiaus liko jam dasikasti, jau matau, jau matau LEKIUUUU padėsiu jam išlįsti lauk!O! Negaliu patikėti – antis, vandeny ANTIS plaukia! Nu žinot! Nieko nebus, teks ją ištraukti, dievaž, taip nepaliksiu!
Ir valiaj Siemka nuo palangės prie kurmio, nuo kurmio prie anties, o nuo anties, bijau, kad ir briedį užmatys, tada tai jau… Parsives namo. Tikrai:)
Siemka gražuolė su rusva plunksnų dėmele virš kairės akytės tuoj bus sterilizuota, bet dabar galima jau į naujus namus pažaisti tą laiką iki sterilizacijos ir mes tuo pasirūpinsim, dabar svarbiausia geri (labai labai) namučiai!
 
Skambinti tel.: 861232962