Šilas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Tikiu, kad žiūrit ir galvojat, jo galvojot, kad matėt visokių, bet pasirodo, nematėt jokių, nes vis nustembat iš naujo – OOOO!!!
Taip, tai Šilas. Jaunutis, poros metų amžiaus Korio (Lapino/korgio) įbrolis tame pačiame kieme bent saugoję abu po grandinę. Šilui ta grandinė ar anksčiau naudotas pantis dar ir sprande spėjęs buvo žaizdą pragraužti, bet ačiū kad tik tiek, tik žaizdą, ne visą ratą apie kaklą. Beje, tame pačiame kieme šliaužiojo, valkiojo savo tris kilogramus sušalusių purvinų gaurų ir Vincentas Pelenius dabar saugiai ir šiltai pas globėją Kristiną šunų svajas kartu pasakojančių:)
Tai va, Šilas, kaip ir Koris, abu grandines saugojo, žmonių daug nematė, kokie tie žmonės buvo jų sutikti nežinom, bet šuniukai įsibauginę, prie žmonių tiesą sakant nelabai pratę, nelabai gero besitikintys, tai ant rankų į lauką išnešami iš būdos iškrapščius, benešant saugotis kad neapsisiotų iš baimės, jau lauke ant kojų pastatyti pusiau vaikšto, pusiau bėga, pusiau slėptis mėgina, glostymų išvengti bando, bet nėra laukiniai, žinoma, yra tik šuniukai, kuriems reikia skirti daugiau laiko nei kad beprobleminiams, iškart į glėbį šokantiems.
Šitas nerealiai fotogeniškas meškinas ar jetis 🙂 Šilas sveria apie 23 kg, yra ilgas, palei žemę, kresnas, pilnas glėbys grožio šiurkščių gaurų. Nerealiai gražus:))
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email