Sirena

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Norėjau parašyt apie Sireną. Nežinau kas gausis. Niekada nežinau. Tiesiog imu ir rašau.
Gera ją matyti tokią – atsipalaidavusią, išliuoksinčią iš kambarių į lauką – džiaugsmingai, lengvai, skraidinančiai pirmyn. Nors niekada neužmirštančiai, kad su ja kartu eini. Atsisuka, pasitikrina „ką tu?“, niekada netraukiančią, „nelupančią“ iš jėgos pirmyn, visada gražiai, jaučiančiai kitą. Tokių prie kojos prisilaikančių pasitaiko vienas iš kelių šimtų. Kiti, būna, bijo, ir todėl nerauna pirmyn, bet jie ir daugiau atgal, reikia raginti, drąsinti, prašyti, galų gale, nešte nusinešti į ramesnę vietą. Sirena kitaip. Ji prisibijo, bet ji eina, bet eina kartu. Su ja galėsi taip kartu per gyvenimą.
Akys rudos, skandinančios, aštrios ir švelnios, jose protas ir žvaigždės, prisirišimas, atsidavimas ir meilė. Kai viskas kartu esi susaistytas.
Turi Sirena savo baimių, atėjusių su ja, atsekusių iš jos gyvenimo pradžios ir patirčių. Kitaip nebūna. Visuomet viskas eina kartu, bet viskas pirmyn. Šią akimirką ji jau pasitinka svetimus įėjusius į voljerus lodama. Prieš mėnesį – besislėpdama. Išbėgusi į lauką randa savo draugus, gyvenančius kieme, apsiuosto, ji draugiškas šuo su kitais. Su katėmis irgi. Nes protinga. Santūri ir žaisminga. Įniurkai ir ji džiaugsmingai gulasi, sėdasi, randi jau atsaką į glostymus, taip gera matyti ją jau laimingą.
 
Ir ateina laikas surasti sodą, namą, saulę pro langus, tingią popietę ir raminančiai šiltą savo žmogaus delną ant galvos.
Sirena jau gali rasti savo žmogų, o žmogus ją.
 
Mylim, todėl paleidžiam. Kaip visus juos – mielus ir savus.
 
Sau pasiliekam žinojimą, tikėjimą. Jiems gerai. Tada ir mums.
 
Sterilizuota, čipuota, vakcinuota ir pasiruošusi draugystei.
Meilė neturi nieko bendro su pavydu. Jei myli, gali paleisti. Nes meilei svarbu žinojimas. Jam gerai, vadinasi, gerai ir Tau.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633