Šleivytė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Šleivytė. Esu tikra jai geresnį vardą sugalvosit – gal Pupa, gal Pupsė, gal dar kokį, čia tik tam kartui, kol neturi namų, o mums gerai visi vardai, visi skamba, reikšmės galima tam ir nesuteikti.
Iš tikrųjų ji nėra šleiva, tačiau jos užpakalinė viena kojytė iš tikrųjų dedama taip kaip matosi trečioje foto – pilnai, ant alkūnės, tai nori nenori kojytė ta žingsnį daro ne TAP TAP TAP, o su nuleidimu vienu, su TOP. Ką darysi, buvo kažkokia sena trauma, panašu, kad plyšusi achilo sausgyslė ir taip ir bus, skausmo katytė nejaučia, vaikščioti, lakstyti, laipioti jai tai netrukdo. Ir nuo žmogaus neatstoti nė per žingsnį irgi netrukdo – jai reikia šito dvikojo, kad ir koks jis jai kada nors yra buvęs, kokį rodęs gerumą ar negerumą, bet ji seka, glaustosi, murkia į akis žiūrėdama ir laukdama tik gera. Kai tikiesi gerai tai ir gauni gerai, ar ne?Geros mintys prisišaukia gerumo tokio paties.
Šleivytė būtų ideali draugė vyresnio amžiaus žmogui – kartu suspėtų abu, ir šilumos abiems reikia, ir meilės, ir dėmesio, ir pokalbių kartu kai klauso vienam kalbant, kai girdi ir supranta.
Meili, rami, kitų kačių nemėgstanti, bet va, gyvenanti su kitomis, ką daryt, prisitaiko gyvūnas, bet viena būtų, tai būtų daug geriau.
 
Sterilizuota ir visa kita.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633