Snapė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Snapė. Kaip lapė:) Smalsutė begalinė. Dalyvė ir prižiūrėtoja viso kas vyksta ir visko kas supa. Meilumo tokio, kad kartais tenka bėgti-padėti ją į šalį ir užsidaryti kur nors, pvz., vonioje ir tai dar duris pradžioje pakrapšto – gal įsileisi?… 🙂
Liauna kaip smilga, ilgesnė už Pūkuotuko žabankštį, siauru, smulkiu, ilgu snukeliu matyt, kad visur smalsumas pasiektų:)Kai išsitiesia ant sofos tai gaunasi per visą ilgį:)
Vikri, žaisminga jetus ne tas žodis, ir kas auginat nuo mažo kačiuko žinot – pats žaismingiausias metas nuo 5 iki 8val ryto tada palaimingai užmiega ilsėtis, reikia juk kada nors ir jai pailsėti! Na, kai išeina žmonės į darbą ir jai netrukdo miegelio, kurį ji sėkmingai ką tik trukdė pati:) Bet jei jau turit jauną katinuką tai turit būti pasiruošę tokiam jo gyvenimo ritmui. Norit ramybės auginkit jau iškart bent keletos metų amžiaus katinuką, keliantį vėliau jei 5val ryto.
Tvarkinga, sterilizuota, apie 10mėn amžiaus Snapė. Įpratusi gyventi su kitomis katėmis, pripratusi prie šuniuko, mėgstanti begaliniai ant kelių viražus meilinimosi išdarinėti, griūti iš meilės:)
Globojama namuose, dėl jos skambinti tel,: 861232962
 
 
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email