Šoja

Kategorija
Išlydėti
Apie gyvūną
Šoja mirė.. radom ryte sustingusią, iš vakaro nebuvo jokių požymių kažkokių negerumų. Tokie atvejai ilgam duoda galvon…
Šoja. Jaunutė, tik tik suaugusi, apie pusantrų metų, nedidelio ūgio, apie 14kg svorio, iki kelių galva tesiekianti, mažesnė nei vidutinė šunytė.
Ir iš tų geriečių, kurios nori tik draugauti, įsivaizduoja, kad pasaulis irgi toks pat draugiškas, kad kitaip ir negali būti, nes kam visa aplink jei ne tam, kad būtume draugai, kad vienas kitą mylėtume arba mažų mažiausiai gerbtume, toleruotume, na, bent jau pakęstume nerodydami nepasitenkinimo, kad esi tu, jis, ji?Tikrai, kam?Bet jei įsivaizduosim taip kaip Šoja, tai viskas stosis į savo vietas, atsakymas yra – draugystei, džiaugsmui. O ko ne?Jei visi taip galvotume… 🙂
 
Taigi, apie ją viskas aišku – jau sterilizuota, dabar jau vakcinuota, nublusinta, prie žmonių pratintis jai nereikia, ji prie visų jau pripratusi, ir prie tų, kurių dar nėra sutikusi, bet sutiks, tai tik namų. Gerų, t.y. tokių kur šuo draugas ir jam nėra grandinių, kur kartu į sodybą ar į miestą, priklausomai nuo to kur gyvenimas pagrinde verda, kartu į parką ar grybų rauti. Jau pats metas jų, ar ne? Tai Šoja kartu mielai liuoksės, ji tokia gera grybautoja! Net neabejoju!
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633