Špricas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Kai jį radom iškart atsivežę nukirpom, nes buvo po puskilogramį ant kojų susivėlusio, nešvaraus šlapio kaltūno ir visas kūnas toks priaugęs vailoko, kad net tempė.
Špricas dabar gražus ir buvęs lenciūginis lauke, dabar sėdi kambaryje, nes tokiu bekailiu lauke nepasėdėt. Dasidėjo mums kambarinis-lojinis:) sėdi parištas ir kalbasi – kai mato garsiau aiškina, kai nemato nieko, bet girdi irgi garsiau pasakoja, kad išgirtume:) Žodžiu, triukšmo šaltinis nori, kad galėtų atbėgti ir greta pritūpti, o kai negali tai skundžiasi, pasakoja, guodžiasi, jau pilnos ausys jo guodesių:)Na, bet ką daryt, Špriciukui ne taip paprasta namus surasti, nes ji ramiam, vyresniam žmogui labai gerai pritaikytas, bet kad dažnas vyresnis ieško kuo jaunesnio ir nesuprasi kodėl. Na, jie turi savus motyvus, kurių mes nesuprantam- juk, va, Špricas, lėtesnis, ramesnis, lauke vedžiojamas mažiau temps, trumpiau su juo vaikščiot, jau lakstyt nereik, jau prie to paties ritmo prisiderins. O kambaryje irgi verčiau ateis padrūnyt greta nei į lauką prašysis tai juk kaip patogu! Na, bet vilties yra, kad kam nors šis sidabrinis kudlius patiks ir tiks su visais savo 8-9 metais, nesakys, kad per senas.
Špricas. Draugiškas, mielas, jokio piktumo, tik draugaut, na, ir pasargaut, žinoma – turi balsą, palos ant atėjusio ir net ant norinčio ateiti, praneš.
Kad geriau įsivaizduot jo dydį tai tarkim už taksą vos aukštesnis, stambesnis ir sveria kokius 12-13kg.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633