Subačiukai – juoda balta papūkuoti

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Nu žodžiu… kėliau kėliau foto, prikėliau ir dar galėčiau kelta, o paskui matyčiau jei kad dar mažoka tai prifotografuočiau dar tiek pat, vėl kelčiau, užversčiau čia vien jų foto, negali liautis kadrai patys į fotoaparatą sušoka jie mažiai moka patraukti ir pritraukti, kad negali atsitraukti:)) Jie šokinėja, stebi iš už kampiuko, vienas kitą puola žaidena, slepiasi po ir už, o jei dar galėtum paleisti juos kambaryje tai jie taip visk prišokinėtų, kad jau tik filmas – judantis, gyvas perteikmas padėt sutalpinti jų viražus, jų uodegėlių vikstelėjimus,žavius ūsų užraitymus ir miklius nagiukus plunksnelė čiumpančius. Jie – kačiukai jie nuostabūs, kaip visi ir kaip niekas kitas, nes kiekvienas ypatingas ir ypatingesnis.
Šie vieni drąsūs ir paimami lengvai ar pusiau lengvai, o kiti paimami, bet ne taip lengvai, bet viską daro laikas – moko, gydo, suteikia ir visada duoda – kantrybės, džiaugsmo, malonumo, viską gaunam iš laiko. Jei tik sugebam pasinaudoti žmogui duotomis savybėmis tai viską gaunam. Aš ir vėl nekalbu apie materialius dalykus:) Viena kas čia materialu tai tik kačiukai, tai jie čia, šiame poste svarbiausi ir viskas dėl jų.
Laukiam Jūsų, parodysim, Jūs pamatysit, pažiūrėsit, išsirinksit, mes Jums padėsim:)
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email