Šunytės

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Šešetas fainuolių, kurioms reikia gerų namų. Ar įmanoma visoms gerus namus, gerus žmones surasti, kad imtų žinodmai, jog šunytės bus su jais bent 15 metų, kartu visur, kad ir kur vyktų, keliautų, būtų šeimos nariais, kambary, draugystei, bendravimui? Stengsimės tokius rasti.
Šunytės augs nemažos – panašiai iki 20 kg svorio, tokios, na, tarkim, laikos dydžio, mama jų šarpėjaus mišrūnė, meilybė. Tokios bus ir šios mergytės, nebijantiems žodžio „kalytė“, neturintiems senovinio požiūrio, kad kalytė blogiau, nes taip sakydavo, nes jos šuniukus veda. Jau toks senobinis požiūris, kad nėra ką ir kalbėti, bet dar vis gajus, net šiais laikais kai sterilizacija ar kalytei, ar šuniukui jau ne tik būtinybė, bet ir lengviausiai atliekamas dalykas.
Taigi, kai paaugs, bus bent 7-8 mėnesių padėsim apsirūpinti jų sterilizacijomis, Dabar jos bus sučipuotos, nukirmintos, nublusintos ir dovanojamos su mūsų sutartimi.
Laukiam rimtai, atsakingai apsisprendusių turėti šuniuką (nemažą šuniuką) draugą.
Nuotraukų daug tai reziume – yra šviesi kalytė, tamsi su balta rusva įrudžiu, dvi identiškos su vos baltais pirštukais juodos, viena visai juoda stačiomis ausytėmis ir juoda su daug baltumų papilvėj ir ant kojyčių.
Skambinkite ir susitarsime 865556694
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633