Šviesioji iš devynetuko

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Prieš pora dienų kėliau postą apie šuniukus, prisimenat, rašiau, kad yra devyni bla bla bla, kad prie Nemuno, kad galim atvežti ir t.t., tai čia dar vienas iš jų, kaip ir vieną mergytę tada aprašiau kaip pačią švelniausią ir kad ją imčiau pati, nes man tokie silpniausi, švelniausi pirmiausiai ir krenta, tai čia berniukas, tos švelniosios, kuri irgi dar neturi namų, broliukas, irgi toks pat švelnus ir kitų brolių sesių nustumiamas, prie žmogaus besistengiantis prisišlieti, rasti ir užtarimą, ir draugystę galintis pasiūlyti.
Beje, iš to devynetuko vienas rado namus, kitas, rudasis aršiausias kitą savaitę atvažiuos į Uteną, taigi, turit unikalią galimybę – tiesiai nuo Jurbarko šuniuką parsisiųsti:) Veš vieną, atveš ir kitą jei tik jam bus namai. Tas mažius atvažiuos iki Utenos ir jau šeimininkai jį pasiims į Kupiškį, ta va, dar geriau jei esat iš tos pusės, matot, kaip Jums pasisekė??
Beje, primenu, kalyčių sterilizacija bus pasirūpinta kai jos paaugs, tai, jetus, Jums šiandien tokia sėkminga diena! Visaip kaip!:))
Šuniukas augs vidutinis, iki 15-20 kg svorio, a la laikiukas toks.
Čia šviesiosios skelbimas ir foto:
Dėl šuniuko skambinti jos globėjai tel.:865688920, arba 861232962