Šyra

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Šyra. Atsimenat, dabar jau gal pora mėnesių praėjo kaip iš užsidariusios įmonės teritorijos paėmėm jau paskutinės stadijos stovyje apleistą rotveilerio/labradoro mišrūnę?Makšties auglys, išopėję, išsivertęs išorėje, atrodęs stebėtojui iš šono kaip išsivertę per išangę žarnos. Bent jau taip apibūdino pranešę. Iškart vežta į kliniką Vilniuje operuoti, tokioje klinikoje kur yra galimybė tokio senyvo kaip Šyra amžiaus – apie keturiolika metų kaip sakė kas žinojo ji buvo laikoma toje įmonėje ir kur buvo galima užtikrinti jai sėkmingą operaciją.
Šyra puikiui viską atlaikė, užkariavo viso klinikos personalo širdis savo gerumu, lipšnumu ir toliau žengia ta linkme – papirkinėja žmones;) Labai miela, labai bendraujanti, labai švelni, prieraiši.
Jaučiasi gerai kaip gali gerai jaustis tokio amžiaus senjorė – šlubuojanti viena kojyte, vaikštanti nedaug, neskubriai, nors matosi, kad vidumi ji veržiasi bėgti, o amžius, būsena to jau neleidžia, tenka prie to taikytis.
Sunkoka ją gražiai nufotografuoti, nes ji iš paskos, prisispaudusi prie kojos, o tik pritūpus iškart gręžiasi atgal ir prieina kad bendrauti, deda galvą ant kelių, kiša snukutį į skreitą – glostyki mane ir mylėkit:) Meilutė Šyra💗
Nu ir ką… viliamės, kad Jums reikia neskubrios, bet meilios, mielos širdžiai nemažos šunytės. Tiesiog kad ji leistų jai likusį laiką prie Jūsų, o Jūs iš to gautumėt netgi daugiau nei ji – pažintumėt draugystę, gerumą, pasikrautumėt geromis emocijomis.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email