Taileris ir Taironas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Taileris ir Taironas. Kova be taisyklių;)
Pirma buvo Taironas, juodukas – patrakęs, šustras, jetus, koks skraidantis, dūkstantis, į kojas besikabinantis, ant pirštų galų, akis pabaltavęs, galvą palenkęs, ausis užlenkęs ir eina skersas visas kaip į dvikovą! Jau atrodė keitesnio nesugalvot. Ir šiandien atsivežėm Tailerį – keik smulkesnį, gal savaite jaunesnį, liaunutį kaip ir Taironas katiniuką. Oi, koks mielas kipšiukas!
Ir tikrai – prie vieno kipšiuko pridėjus kitą, turbo kipšiuką, visą dieną nežino abu kaip atsidūkt tas prarastas dienas kai nuogos kažkieno kojos ir inkštimai bandant nuo jų išsilenkti, nebuvo jų lygūs priešininkai:) Dabar tai tikrai kova! Mažesnis Taileris neduoda atsikvėpti stembėlesniam Taironui! Manau, šiandien pasipraktikavę ryt stos į patobulėjusią kovą;) Dabar galima jų namuką jau laisviau išsivalyti, turėtų turėti kuo užsiimti ir be šluosčių gaudymo:)
Apie 3-4mėn patrakę, kieti, žaismingi, hiper turbo super aktyvūs ir tikrai tik jauniems žmonėms ir tikrai tik ne į butą, bet kad turėtų galimybę ir laukan išeiti savo energiją nukrauti:)
Taigi, švelniaspalvis Taileris gerutėmis akutėmis ir juodas Taironas su tokiomis pat meilės pilnomis 😉
861232964
861232962