Tamsesnioji kitinytė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną

Na, gerai, gana inkšt, būsiu kieta ir parašysiu kietai, o tai skystu kaip tešla be miltų…
Va, katytė. Apie 6sav amžiaus, jau nukirminta, jau nori į namus, va, sėdi, žiūri… ooo, dieve, argi galima būti tokio grožio???Oooo, negaliu, Jūs tik pažiūrėkit į tas akytes, į tą apvalų snukutį-veiduką-žavumą, nežinau, aš atsisakau aprašinėt, per skysta. Šiandien kai fotografavau, beveik visą laiką kalbėjau kaip maldelę „o, dievauargalibūtitaipgražu, o, dievau, ojetau, kaip gražu, o koks grožis…“ Manot, ne taip buvo?Aš sakau! Taip! Jūs atvažiuokit išsirinkt ir Jums dar ne taip suskys viskas kai juos matai gyvai, tokius mažuliukus, švelnučius pūkinius, jų gyvas išraiškas, o minutę pažaidenus, jie pradeda savo mažomis letenėlėmis žaisti, bandyti vaikytis viens kitą, ausytes atgal atlenkę, kieti baisiai, ant galų pirščiukų pasistiebę, stypčioja kad didesni būtų… Griūk iš koto kaip juokingi!
Nukirminta, kai paaugs jei reikės padėsim pasirūpinti jos sterilizacija. Dabar, tvardykitės, susikaupkit ir važiuokit rinktis – sėkmės!
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr…