Tetatet ir Betatet

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
mmm… čia mano katės. Mano tipo, ta prasme. Na, man visos katės, šunys – mano;) bet RainaMinkštaŠnypščia tai viršūnė kas mano;)
Nepaprastai gera pratintis tokius gyvūnus, bandant įpūsti/įkalbinti/įglostyti, kad atsileistų pradžiai tiek, kad nesigintų imamos, o toliau jau tik pirmyn ir žingsnelis po žingsnelio. Gaila tik, kad tokia socializacija, pratinimas normaliai įmanomas tik namuose, tada jau būna procesas vertas geriausio kas gali nutikti – gyvūnas prisileidžia ir tave pripažįsta. Man nesuvokiama kaip žmonėms tai nesuvokiama:)))
Gerai, palikim tai, nesuvokimai kiekvienam skirtingi:) Grįžkim prie katyčių Tetatet ir Betatet;) Tetatet pagauta anksčiau viena diena, Betatet, tamsesnioji, diena vėliau. Šviesesnioji drąsesnė, ją iškart pasiėmiau, išniurkiau ir akutės apvalutės žiūrėjo iš padilbų kas ją niurko, bet nebuvo jose visų visatų atspindžių kai būna persiplėtę iš sukausčiusios kūnelį baimės. Betatet, tamsesnioji ant rankų paimama, bet baimės joje daugiau. Jos tokio šilkinio minkštumo, tokio tankumo ir purumo kailiukai… Jas paleidus gyventi namuose ir pačių gyvenimas taptų prasmingesnis kasdien stebint ir džiaugiantis vos vos, mažais mažais, tačiau kilimandžarų aukščio pasiekimais. Į priekį iki pamurkavimų ant kelių:)
Apie 6mėn. amžiaus purutės katytės:)
Sterilizacija po mėnesio, namai.,,, namų reikia jau dabar.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email