Tina

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Tina. Pradžioje, prieš pora mėnesių, buvo tokia panašiai kaip pirmoje foto – iš už ko nors, kas ją užstotų ir prie jos nieko neprileistų. Šnypšdavo net kai į ją pažiūrėdavai. Gynėsi, nes bijojo. Tada pratinosi – stebėjo mūsų judesius, eigastį, leidžiamus garsus, skleidžiamus kvapus ir rodomą dėmesį. Kasdien pradėjau tiesti link jos ranką ir kalbindama mėginti paliesti. Iš pradžių kirsdavo letenėle ir pabėgdavo, po to pradėjo nebėgti, nesimušti, priimti. Ir taip atėjom iki dabartinio taško – kai pereinam į draugystę. Dar nedrąsią ir priimamą kai jau nėra kur trauktis, tada guli ir tyli, dar nemurkia, bet jau ir nesimuša, jau atsipalaiduoja ir neišsigąsta kai glostai glostai, atitrauki ranką ir vėl tiesi glostai. Tai ir einam link palaimingojo mrrrrrrr. Kai jį išgirsiu, ledai bus pralaužti.
Nors leidžiam tai išgirsti pirmiems Jums – imkit ir pratinkitės, galėsit ne tik kartu murkt, bet ir puikų jos makiažą nusižiūrėt – taip idealiai plunksnele apie akis apvedžiota kad net pavydu! Žodžiu, ranka nesudrebėjo vedant:)
Dar pridursiu, kad jos kailiukas nors trumpas, bet papuręs tai atrodo ne visai kaip trumpaplaukė, bet vos vos ilgėlesnio kailiuko, kuris ne tik šiais rusvai ir pilkai rainas, bet prasimuša rusvumu kai kuriose parainavimo vietose tai toks švelnus rainas trispalviškumas lenda. Gal dar labiau puošnėjant, namuose ponėjant kailiuko spalva keisis į trijų spalvų rainumą išsimuš.
Tinai apie šeši mėnesiai, nors atrodo kaip keturių, kompaktiška katytė, jau sterilizuota.
Beje, jos dvi rainosios sesės namus dar laukinukėmis būdamos rado – viena čia Lietuvoje, neprisimenu tik į kurį rajoną išvyko, kita Vokietijoje apsigyveno. Kaip čia reikėtų vokiškai jai „labas“ pasakyti?:)
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633