Tobulos

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Kiekviena kaip tobulybė. Matai katinuką ir nežinai kuris galėtų būt gražiausias?Aš nežinau. Kaip gali pasakyt kuris tavo vaikas gražesnis?Abu tobuli. Taip ir čia. Negali laipsniuoti. Tiesiog tobula ši, ir tobula ana. Grožis. Tiesiog.
Su daugiau raino kai tiesi ranką glostyti nešnypščia tik stengiasi pasitraukti, tai tiesiog glostai ir tiek, niekur nesidės, kenčia, nors ne per labiausiai, nes juk katėms gera kai jų kailį lieti – po truputį leidžiasi ir susileidžia:) Ta, kur daugiau balto tai vaidina – šnypščia ir grasina, bet imi glostyt ir glostai irgi kenčia, nurimsta, dar laukiu kada pradės leistis ir išsileis:) Reikia laiko. Svarbu tai žinoti.
Sesės apie penkių mėnesių amžiaus, sterilizuotos su nepaprastai švelniu, šilkiniu kailiuku, minkštu kaip samanos, paskandinančiu pirštus ir sąmonę – atsiranda priklausomybė, negali liautis glostyti, norisi dar ir dar gal net užmigtum iš to malonumo ir gerumo:)
Kviečiu pamėginti ir Jums – nėra geresnės meditacijos! Nuima viską – neigiamas emocijas, pašalina mintis, problemos išnyksta, ateina ramybė.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633