Toltis

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Toltis. Aš apie jį galiu kalbėt ir kalbėt, nes mielas, nes buvo toks nuskriaustas, kad beveik kaip ir miręs, o dabar, štai koks! Ir kad jaunas, virš metų ir jam dar viskas priešaky ir kad tie gerieji šeimininkai tikrai atsiras, kurie jį supras, vertins už tai koks jis ir ne tik už pavydėtiną išvaizdą, bet iš tikrųjų tai ir už savybes, kurias dar jam ir reikia išugdyti, nes jis pusiau vaikas ir su juo reikia būti ir jam aiškinti, kad susiderinti, kad jam susigulėtų ir nugultų gražia darna kaip kad dabar viską nuklojo spalvoti lapai, o Toltis gali būti toks kaip ta minkšta žemė, žydinti visomis aukso spalvomis – jis ir geras, ir mielas, ir sargus, ir kvailutis, nes vaikas, ir reikia jį kastruoti, kad vestų jo gerosios savybės, o ne tos, kurios žmones stumia nuo savęs, nes šuo jis didelis, masyvus ir kai toks šokinėja kaip patinas bando pristot tada baigiasi į minusą visiems, genda nuomonė apie šunį, šuns nuomonė apie žmogų, norai jo viršija galimybes, tampa net piktais ir, atleiskit, kvailokais šunimis. Daug čia prisukau, bet esmę pasakiau – būsim dėkingi, jei pažvelgsit į šį grožį, ateisit jį pavedžioti, pabendrauti ir susižavėsit. Aš jau susižavėjusi ir matau jame didelį potencialą – suaugs protingu, sumaniu, prieraišiu ir mielu šunimi. Dabar jau beveik toks, tik dar pusiau vaikas:)
Jau kastruotas
 
Atiduosim jį tik tiems, kurie turės jam laiko, turės teritoriją, ims ne sargavimui, bet bendram gyvenimui, kur bus šeimos narys, nes jis myli žmones, geras su vaikais ir t.t.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633