Toro

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Pristatymas bendras, o nuotraukos stambėlesnio, kresnesnio ir tankaus aviganio kailio Toro. Meškyyynas;)
 
Mimi, Toro ir Toto. Trys nesveikai gražūs šuniukai. Sakau nesveikai, nes nu net žiūrėt neina KOKS GROŽIS! Ir KAIP GALI BŪTI TOKIO GROŽIOOO??
 
Atleisit man už didžiųjų raidžių tekstą? Man visuomet atrodo blogas tonas rašyti skelbimą didžiosiomis raidėmis, visi mokam skaityti mažosiomis:) Bet nesusilaikiau, žiauriai mieli šuniukai, nu žiauriai…
Trijulės mamytė laukinukė Lota gyvenusi bijodama žmogaus jau keturi metai, glaudusis prie gero žmogaus sodybos kai neteko savo šeimininkų ir jos namai liko tušti. Dabar pavyko ją prisivilioti išlupus grindis ir ištraukus mažylius iš po jų. Apie Lotą vėliau, dabar apie jos apie 6sav amžiaus jau visiškai savarankiškus šunyčius, kuriems jau ieškomi namai. Užaugę bus pupsiai iki 7-8kg Toras, pats stambiausias trumpakojis, o ilgesnio kailiuko , pakudloti Mimi ir Toto gal ir tiek nesieks.
Jie, žinokit, purvini, fe, ką tik parsivežti, nekvepiantys, bet ar taip atrodo žiūrint į foto?Atrodo patys gražiausi pasaulyje šuniukai-saldainiukai.
Apie visus bendrai ir foto bendros, o dabar įkelsiu postus apie kiekvieną atskirai kad nesimakaluotų nuotraukos ir vardai. Apie Toto bus visai atskira istorija. Tuoj…
Beje, mama Lota paskutinėje foto*
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email