Toto

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Toto.
Gal teisybė, kad pamatę likimo nuskriaustą gyvūną, ypač jei tai mažutis, visai dar vaikas, tiesiog norim jam padėti dar labiau nei tam, kuris fiziškai sveikas. Kiek matom visokių ligotų, silpnų, mirštančių mažylių kai kasdien sutinkam dešimtis naujų, kasdien lankom šimtus senbuvių, atrodo, esi užsigrūdinęs praleidęs per save jau keliolika tūkstančių beglobių, kuriems padėta ar mėginta padėti. Bet kaskart suveikia tas pats žmogiškas faktorius. Kaskart, taip pat kaip ir Jūs, suklumpi prieš tą, kuris bejėgis ir tokio gražumo, kad darosi silpna vien nuo to žavumo. Ir be kojytės. Be priekinės dešinės kojytės, likusi trumputėlė bigė. Jam sunku vaikščioti. Toto eina, skuba. Jis vaikšto. Vejasi brolį su sese, tik išjudėjimas iš vietos jam sunkiau sekasi – bigė juda, tarsi sukasi ratuku, šuneliukas stengiasi, dar truputį, dar… ir išjuda, pradeda eiti/skubėti. Aišku, jam sunku, dažniau tenka gultis ilsėtis, lėčiau visi žaidimai sekasi, bet broliukui Toro ėmus su juo žaisti ir jau pradėjus nugalėti Toto urgztelia ir Toro atsitraukia. Jie jau įpratę, jie kartu užaugę tas viso labo tik 6 savaites.
Įkelsiu video kur matosi kaip šis nepaprastai žavus mažylis vaikšto, bendrauja su broliu ir sese. Juos ką tik atsivežėm į globos namus, Toro su Mimi labai tikiuosi, kad tuoj pat ras namus, o Toto reikės mūsų visų pagalbos tol kol rasim jam tinkamus namus ir labai norėtųsi žmonių, kurie norėtų jam suteikti galimybę bėgioti visomis keturiomis jei tik tai įmanoma padaryti. Na, juk protezai, kažkokios atramos, gal kažkokiu ratuku, nežinau, nesam susidūrę su tuo ir neįsivaizduojam ar tokia operacija galima, kokiame amžiuje ir kiek tai kainuotų ir kur tai daryti būtų galima… Žodžiu, klausimų labai daug ir šįvakar jų niekas neatsakys, bet pradėkim ieškoti Toto galimybės laisvai judėti.
Dalinkimės informacija šiuo postu, raskim jam išeitį, susimeskim jei tik eis operuoti, kad galėtume tai atlikti ir finansiškai, ieškokim tinkamų žmonių ir namų.
Toto. Užaugęs bus mažas skrudžiukas, sversiantis, na, gal 6-7kg, bus mielas iki negalėjimo. Kaip kad dabar. Net silpna. Tikrai. O jums?
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal: