Trojus

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Trojus. Labai gražus, įspūdingas katinas. Ta apvaliai apvali galva, platus, plokštesnis nei įprasta snukutis, apvaliausios akys – giminės linija su egzotu. Ir greičiausiai vienas iš tėvų buvo suplotasnukis.
Katinukas buvo begaliniai gražus mažytis, taigi, būti kažkieno numylėtiniu, niurkomu ir glostomu jam nebuvo netikėta. Tačiau, jie užauga. Iš mažučių ir visiems be galo mielų kūdikių, jie virsta į paauglius, į suaugusius, o mes, žmonės, kažkodėl ne visi ilgam pamilstam. Tiksliau, meilė tik mažučiam, nėra ir meilė, tik trumpalaikis susižavėjimas.
Tai štai, Trojus, tokio susižavėjimo auka.
Mielas, gražus, išskirtinis, draugiškas, ramus, jaunas katinas liko be namų.
Kastruotas, vakcinuotas, čipuotas, nukirmintas, nublusintas ir gaubtas bus nuimtas, „ant valandų“ kaip sakoma.
Ir ieškosi namų. Kur nebūtų kitų katinukų, nes nors jis draugautų, bet jam nustatytas teigiamas leukemijos testas, taigi, negalės gyventi su kitais. Tas teigiamas leukemijos testas nerodo, kad „oi, dabar jau viskas! Katinukas labai serga ir jis tuoj mirs…“ Su tuo teigiamu testu jis gali gyventi ilgus sveikatos sutrikimais niekaip nepasireiškiančius metų metus. Jeigu neprikibs kokios ligos kitos, niekas nepastebėtų, kad jis serga. Tik globos namuose, kur tiek daug gyvūnų, nėra sąlygų jo izoliuoti taip, kad jam silpnesniu imunitetu nei kiti, kas nors neprisikabintų, kad ir snarglys, o tada jau gydymas neveiksmingas. Tai, iš esmės, kadangi nei vienas negyvena amžinai ir ne kiekvienas sveikas miršta arba miršta ir sveikas buvęs iki tam tikro momento – kalbu apskritai, apie bet kokį gyvą padarą, tame tarpe ir žmogų, tai vien todėl jo neimt, kad jis turi tą nelemtą teigiamą testą, nėra jokio pagrindo. Gyvens kiek gyvens, dabar jis jaučiasi puikiai, jokių negalavimų, yra storas, apvalus, labai gerai atrodantis katinas. Jam, kaip ir bet kuriam kitam, kad ir tarkim iš veislyno įsigytam gyvūnui vieną dieną sveikam, kitą dieną jau išėjusiam, galioja ta pati taisyklė – esam sveiki ir gyvi kol esam tokie.
Gal pasirodys, kad įtikinėju, bet norėjau tik paaiškinti, netgi stengiausi labiau tik informuoti, bet už visų žodžių slypi nuoširdus noras, kad Trojui irgi atsirastų kelias į kažkieno namus, kur kasdien jaustų šiltas rankas, dėmesį.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633