Tuna

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Ar iš balos tas gražumas josios prigimiiimo?..
Girdėjot, ar gerai išdainavau?;)
Nes grožį reikia arba išjausti arba išdainuoti. Jaučiam širdimi arba per akis, o dainuojam… irgi iš širdies ir naudojam balsą. Visur širdis, pastebit?… Pirma širdis, tada mums padedantys akys, ausys, liežuvis. Smegenys kaipo tokie, visada po to, taigi, žinom kas svarbiausia mumyse;)
Čia Tuna, apie kurią gali dainuoti. Apie jos išskirtinę išvaizdą. Charakteris?Na, jis irgi išskirtinis – kaip gyvūnas tai ir išskirtinis, kiekvienas su savais čviekais;) Nėra ji ta, kurią panešiosit iškart – gal vėliau kai susipažinsit, leisis, norės. Nėra ta, kurią glostysit kiek norėsi – gal vėliau, pirma užsitarnaukit. Nėra ta, kuri ateis ant kelių… na, manau, ateis, vėliau, kaip ir visa kita, pirma, kaip bebūtų Jūsų širdis, Jūsų noras ir laikas, kuris viską atneša. Na, ir nuneša;)
Tuna suaugusi, keltos metų katytė, sterilizuota, dabar labai gražiai papūstais žandais, keletą kartų leidžianti kad perbrauktum ranka per kailiuką, po keletos kartų užsimoja letenėle tuo pasakydama, kad gan čia… 🙂
Bet jau tokia meila, kad gali atleisti ir… prašytis jos atleidimo:))
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633