Tyčia

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Jūs tyčia nueikit į vet kliniką Donelaičio 10 ir sakykit: „Man glėbį kačiukų!“
Užsakymas toks, na, noras Jūsų įsigyti. Manysit, suskėlėt bajerį?? O kai Jums tą glėbį ir atneš ką tada sakysit?:)
Nes tikrai atneš, ir čia tik vienos rūšies glėbys, dar jei sakytumėt, ne šitą, prašau, kitą, tai ir atneštų kitą, netgi gausesnį, jame būtų trijulė, tarp jų būtų likimo nuskriausti du nemažiau nei šie žavūs katiniukai vienas be vienos akytės, kitas iš viso nei vienos neturintis… Ten liūdnesnis glėbys, bet tik iš pradžių taip atrodo, nes katinukai linksmi, jiems namų reikia kaip ir šiems komerciniams pūkiams.
Na, bet pradėjau nuo šių tai ir rinkitės – kai parodžiau šiuos apie 7sav. grožius – ryžai baltą katinuką ir žaviai lūpytes papūtusią baltai trispalvę katytę, tai juos greitai ir išsidalinsit – pats grožis, pats gerumas, tvarkingi, nublusinti, nukirminti, čipuoti, o kai paaugs bus pasirūpinta jų sterilizacijomis, taigi, viskas paruošta, kaip ir pas Jus namuose – visko pilna, trūksta tik gyvybės, kad namai taptų namais, su mažais ir užaugusiais namų džiaugsmais – augintiniais.
 
O kai imsit katinėlį, neužmirškit klinikoje esančioje mūsų aukų dežutėje kokį pinigą palikti – mums tai gyvybiškai svarbi Jūsų parama. Tiesa, galit palikti net jei ir neimsit katinuko, parama bus taip pat tokia pat didelė:)
 
Klinika Donelaičio 10, Utena, galit pasiskambinti 868678900, dirba kasdien nuo 9 iki 20val, o šeštadienį nuo 8 iki 16val.