Valentinas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Valentinas. Tokia jau diena – valentinų:) O šis dar ir laimingai, kaip antrąkart gimęs, nes jei ne vyrukai darbus netoliese nuo negyvenamos sodybos atlikinėję, šuniuko po keleto dienų gal jau ir nebūtų buvę gyvo. Aplink gyvenamų sodybų nėra, paliktas pririštas prie tuščio namo, voliojasi jau seniai baigtas nežinia kada paliktas prie šuniuko sauso maisto pakuotės maišelis.
 
Mažylis gal apie 6-12mėn., iš nuotraukų sakyčiau, kad ne vyresnis nei pusės metų. Sveria apie 7kg, didesnis jau ir neaugs. Beuodegis, žavus kudliukas. O mielumas, o gerumas, laižytų rankas ir džiaugtųsi nesiliaudamas. Judrus, žaismingas. Tai dabar jau šilumoje, pamaitintas jis toks liežuviuką mieli rausvą iškišęs, o paskutinėse foto kai viltingai žiūrėjo į mašinoje sėdinčius vyrus, sprendusius kaip čia šuniuką pasiimti, nes darbo dienos, atvykę iš kito Lietuvos galo, apsistoję tikriausiai nelabai tokioje vietoje kur šuniukus gali į namus po darbų temptis ir jau poryt turės iš ten išvykti, o kur tada šuniuką reikės palikti?
Pažadėjom padėti. Ir mažasis Valentinas laimingas sėdi ant rankų, o dabar kaip matot liežuviuką iškišęs laksto, žmonėmis džiaugiasi, kad jų visokių yra, ne tik tokie, kurie nugaras atsukę nuvažiuoja palikę lėtai numirti…
 
Valentinui ieškom laikinos globos, bet geriausiai, žinoma, nuolatinių namų. Šuniukas saldainiukas – ir mažutis, ir jaunutis, ir mielas be galo, ir protingas, klauso, stengiasi vargšiukas, kad tik įtikti, kad tik likti.
 
Šiuo metu Valentinas netoli Zarasų. Ieškokim jam namų, šeštadienį jį namo grįžtantys vyrai galėtų pavežti visur kur pakeliui kai keliaus iš Zarasų iki Aukštadvario.
Padėkim Valentinui
861232962