Vania. Vasko

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Mano Vania. Vasko. Sakau mano, nes per ilgą laiką, dabar jau virš metų kaip jis pas mus, katinukas tampa tokiu savu, jis pripranta prie žmonių, socializuojasi iš visiško šnypštalo, net iš tolo bent šnypštimu atakuojančio, virsta į mielą, pasitinkantį, taip patikliai ir prieraišiai žiūrintį, sekiojantį akimis kai vaikštai po kambarį, kalbini kitus katinukus ir vis nesuprasi iš kur atsirandantį greta jei tik kur ilgiau kaip sekundę sustoji – prisistato ir sėdi greta, stebi iš arčiau ir labai iškart pradžiungantį kai pastebi, sakai O, Vania, atėjai… ir iškart UP ir pakyla iš sėdimos pozicijos, prisimerkia, žino, kad pakalbinęs ir ranka kailiuką perbrauksi, pakaklę pakasysi – jam gera nuo dėmesio, man gera dėl jo pasitikėjimo, apsikeičiam švelnumu ir abiems šiluma lieka.
Taigi, jaunas, virš pusantrų metų jaukus, ramus, vis protingėjantis, vis drąsesnis, nors nėra tas kuris nepažįstamus pasitinka, jam reikia daugiau laiko, tai va, niekas už jo ir neužkliūva, vis dar sėdi. O reikėtų jau keliauti, savo namuose apsiprasti.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633