Varliai

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Kačiukų globėja Agnė padarė savo globojamų jau drąsių ir pašėlusių mažių fotosesiją. Ar žinot kaip jai pavyko visus tris išrikiuoti ir nufotografuoti, šituos banditus?Na, pirmiausiai, Agnė griežta – susodino ir prisakė nė krypt! O tada… tada vis dėl to teko panaudoti gudrybę – pasikviesti dar du fotografus ir tada, jau iš visų trijų pusių ir visais rakursais imtis darbo. Kaip jie visi plušėjo vienas fotografų ir įamžino – rasit fotografiją:)
 
O dabar varliai – vienas katinukas dūmiškai pilkai rainas kuklus, mielas ir gana santūrus (tai matysit ir iš video: https://www.facebook.com/142997832437591/videos/2065883116815710/).
Tada dvi katytės sesytės – kur rainai rainomis dėmėmis ir daugiau raino ant snukučio tai pašėlusi, patrakusi zbitkininkė ir ojoj kokia judri, žaisminga visų judriųjų žaidimų sumanytoja ir vėdlė! O ta, kurios snukutis baltesnis ir dėmelės ant kailiuko pilkai juosvos, tai meilybių meilybė, švelni, miela katytė, kuri, tačiau, žinoma, negali atsispirti sesės kvietimams ir leidžiasi su ja į zbitkų darymą. Tik jau nėra užvedanti! Varikliukas, kaip sakiau, ta, rainoji:))
 
Tai va, visus pristačiau, prašom rinktis ne tik pagal kailiuko spalvą, bet ir pagal charakterį, nes mylėsit ar tiek, ar daugiau margą, o svarbiausia meilėje – c h a r a k t e r i s!
Kai paaugs kačiukus padėsim sterilizuoti. Jie namų globoje, skambinkite tel.: 867030474
 
Beje, pasveikinkim jau ne pirmus kačiukus apsiėmusią globoti Agnę – ji ką tik puošėsi savo išleistuvėms!Sveikinam ir linkim viso ko geriausio Tavo savarankiškame kelyje, Agne!:)
(P.S. vienoje nuotraukoje matosi į išleistuves besiruošiančios Agnės veidelis – viską jai reikėjo daryti ypatingomis sąlygomis – visa trijulė smagiai laiką leido ir padėjo jai puoštis besitrindami ant kelių:)) )
 
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633