Vena

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Ieškot draugės?Kad būtų greta, kad kartu kieme, kambaryje, į mišką vis dar pilną grybų ir vis daugėjančių spalvų, kad akys raibtų nuo gerumo, ne tik nuo lapų, galvojant „Dieve, kaip gerai, kad einu ne vienas, kad su manim tokia miela, linksma, judri, greita, aktyvi ir viską matanti, viską suprantanti šunelė praskaidrinanti mano dienas ir leidžianti jaustis mylimu, reikalingu, verčianti pasitempti ir eiti toliau nei eičiau vienas, prasimankštinti ir neleisti sau stoti pasiduodant, nes pasiduosi kartą, norėsis antrą, o po antro užsisuks sąstingio pradžios ratas nuvedantis į tinginystę ir „oi, skauda ten, skaudena šen, pradės (esu tikras, kad pradės!) dar ir ten..“ ir tada žmogus sėdi ir nusėdi, lūžti ir nulūžti. Liūdnai aš čia?Nu nieko liūdno, tiesiog eikim, pirmyn, ne vieni, pasirūpinkim kitais – paremsim (rūpesčiu ar žodžiu) kitą, gausim sau ir savo kūnui – eisim ilgai ir ilgiau, turėsim energijos, paremtos atsakomybe už kitą. Viskas susiję, viskas viename.
 
Vena. Sterilizuota, be galo smagi, judri, energinga, trokštanti žmogaus draugijos, ilgų pasivaikščiojimų, takso mišrūnė, kuriai neklauskit kiek metų, nes jie niekis palygint su jos energija. Netikit?Aplankykit, pamatykit, pamėginkit pralenkti, o tada jau kai šnopuosit pridusę klauskit kiek jai metų. Apie devynis:)
Aha! Užtataigis:)
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633