Venos mažyliai

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Vena ir jos venukai. Jau buvo tokia situacija, kad iš pradžių nenorėjom priimti kai tik telefonu kalbėjom, nes nematėm kokie žmonės, o paskui, kai sužinojom kaip atvežė, kur laikė, nu žodžiu, baisiame praeitos savaitės karštyje mašinos bagažinėje, užrištame šiukšlių maiše, jau tada staigiai visais įmanomais būdais plėšėm info kur jie ir lėkėm paimti patys. Žmonės nepakaltinami, nėra ką kaltint… Jau nesmulkinsiu, nekelsiu aistrų, dabar jau ramu, kad darom ką galim ir padarysim dėl jų ir tikimės visko geriausio ir darysim viską, kad būtų gerai, kad augtų ir užaugtų mažučiai, dabar savaitės laiko Venos, apie dešimties metų amžiaus šunytės, mažyliai.
 
Jei kas važiuojat ir norit ką nors šuniukų labui tai sausas mažyliams geros kokybės labai bus reikalingas (vėliau truputį, dabar tik mama niam niam nori:) ), o mama tai sauso neduok, arba gali duot, bet ji jo nepripažįsta, taigi, jai košė ryžių su vištiena arba su gerais konservais tai pats tas.
Ačiū!
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633